IMPREZA NA LUTY ;)
Bo bez picia nie ma życia ;)
aaaaa no to sorybardzo szczęśliwy myslałem ze nic nie mamy hehe ale wykład mozna olac ciepłym moczem a cwiczenia sie zobaczy czy beda


  PRZEJDŹ NA FORUM