IMPREZA NA LUTY ;)
Bo bez picia nie ma życia ;)
aaaaa no to sory
myslałem ze nic nie mamy hehe ale wykład mozna olac ciepłym moczem a cwiczenia sie zobaczy czy beda
PRZEJDŹ NA FORUM