Cytaty ważne i ważniejsze... :)
Dziubki!!!Mam już netawesoły wiec mysle ze pora zaczac wypisywac te fajniejsze cytaty!wesołyTylko prosze bez obaraznia siewesołyPo prostu potraktujcie to tak ze dzieki niektorym osobom mamy bardzo wesolo!wesoły a śmiech to zdrowie!.Cytat na dziś->zajęcia z kształcenia:
Dr Groffik: "a teraz rozciągamy m.dwugłowy ramienia"
Paula: "a przepraszam czy to jest ćwiczenie na przyrost masy?" wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM