Dziubki!!!Mam już neta wiec mysle ze pora zaczac wypisywac te fajniejsze cytaty! Tylko prosze bez obaraznia sie Po prostu potraktujcie to tak ze dzieki niektorym osobom mamy bardzo wesolo! a śmiech to zdrowie!.Cytat na dziś->zajęcia z kształcenia: Dr Groffik: "a teraz rozciągamy m.dwugłowy ramienia" Paula: "a przepraszam czy to jest ćwiczenie na przyrost masy?"  |