Impreza u mikiny ;)
kto chętny?
Paula kieruj sie na Zakopane...diabeł tam bedzie przesiadka na dworcu i musisz szukac pks-u w kierunku Łodzi, stamtad juz bedzie blisko, bo 5 min po przyjezdzie pks-u jest pociag z łodzi do Białegostoku. Bedziemy tam na Ciebie czekac. zgadamy sie jeszcze na NK no bo ja chyba tez bede czekac w Białymstoku bo nie zabardzo wiem gdzie pozniej sie kierowac.


  PRZEJD NA FORUM