| Impreza u mikiny ;) kto chętny? |
| Michał, o co Ci chodzi z tym 17-latkiem? Czyżby u Otockich Ci nie wystarczyło? Biedny Mateusz miał okropnego kaca. Mikina, super pomysł, dawno nie było żadnej imprezy. Ja oczywicie wpisuję się na listę Aniu, udziel mi proszę informacji jak tam dojechac z Pszczyny lub Tychów? |