Impreza u mikiny ;)
kto chętny?
Michał, o co Ci chodzi z tym 17-latkiem? Czyżby u Otockich Ci nie wystarczyło? Biedny Mateusz miał okropnego kaca.
Mikina, super pomysł, dawno nie było żadnej imprezy. Ja oczywiœcie wpisuję się na listę oczko)

Aniu, udziel mi proszę informacji jak tam dojechac z Pszczyny lub Tychów?


  PRZEJD NA FORUM