Cytaty ważne i ważniejsze... :)
Moi drodzy wesoły wpisujemy tutaj wszelkie głupie rzeczy jakie powiedzieliśmy, i które pamiętamy, żeby móc sie na strosc pośmiac i powspominac oczko dzisiaj razem z Sonią prawie 2 godziny umierałyśmy ze śmiechu na wykładzie przypominjąc sobie wszelkie mądrości naszej Pauli czy Denisa i stwierdziłyśmy że trzeba to gdzies zapisac bardzo szczęśliwy Sonia jest mistrzynią w cytowaniu takich rzeczy, więc daje jej pole do popisu bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM