| NOWA IMPREZA! Gdzie tym razem? U kogo? Kiedy? Kto będzie? |
| No to zaczynamy od nowa. Kto tym razem chętny do przygarnięcia impezowiczów? Wpisywać się. Może 18/19 lipca ktoś ma wolną chatę, albo lojalnych rodziców? Tylko pamietajmy, że dla Denisa musi na noc być specjalny pokój przy łazience ;P |