| termin i lista uczniów do upadłego:] |
| wpisywac sie kto jedzie, i czy pasuje mu termin 5 lipiec (sobota) jezeli nie pasuje to niech napisze kiedy moze przyjechac. jak ktos nie jedzie bo nie wie jak dojechac to bedzie zbiorka w centrum katowic i pojedziemy wszyscy razem pociagiem--> (piwo, tance, spiewy gril to wszystko w pociagu a u Pauli nocleg) hehehe |