termin i lista uczniów
do upadłego:]
wpisywac sie kto jedzie, i czy pasuje mu termin 5 lipiec (sobota) jezeli nie pasuje to niech napisze kiedy moze przyjechac. jak ktos nie jedzie bo nie wie jak dojechac to bedzie zbiorka w centrum katowic i pojedziemy wszyscy razem pociagiem--> (piwo, tance, spiewy gril to wszystko w pociagu a u Pauli nocleg) hehehewesoły wpisujcie sie POKAZMY ILU NAS JEST:p jak bedzie mało to puscimy meile do innych grup hehehe


  PRZEJD NA FORUM